google-site-verification=hM9FGrdSmBu90D7V2SCBgvMEeEMtHVCDS-sNvPxfraA

ثبت مشخصات پایانه فروشگاهی و حافظه مالیاتی

سامانه ثبت مشخصات پایانه فروشگاهی و حافظه مالیاتی در پی آئین نامه تبصره (۲) ماده (۱۶۹) قانون مالیات های مستقیم و بند(ی) تبصره (۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۸ ایجاد شده است. مودیان مشمول این قوانین مکلفند، اطلاعات پایانه فروشگاهی و حافظه مالیاتی خود را در موعد قانونی مقرر، در این سامانه ثبت نمایند. مودیانی که ثبت اطلاعات را تمکیل نموده و شناسه یکتای حافظه مالیاتی خود را دریافت نمایند، از تسهیلات و مشوق های مالی تعیین شده در قوانین بهره مند خواهند شد.

بند “ی” تبصره ۶ قانون بودجه ۹۸
کلیه صاحبان حرف و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی که مجوز فعالیت آنها توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان نظام پزشکی ایران و یا سازمان نظام دامپزشکی و سازمان دامپزشکی ایران صادر می شود، موظف اند در چهارچوب آیین نامه تبصره ۲ ماده ۱۶۹قانون مالیاتهای مستقیم مصوب ۱۳۶۶/۱۲/۴ و اصلاحات و الحاقات بعدی آن از ابتدای سال ۱۳۹۸از پایانه شرکت پخش استفاده کنند.

موسسه حسابداری تراز پرداز یاری رسان شما در امور حسابداری و مالیاتی در شهریار و حومه از جمله گلگون،صفتدشت،ملارد،رباظ کریم،شهرقدس و غیره میباشد.جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*